Op dit moment is de prijs van de HP ENVY 13-D010ND laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de HP ENVY 13-D010ND laptop bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | HP |
| model | ENVY 13-D010ND |
| afmetingen | 1,3 x 32,65 x 22,6 cm |
| gewicht | 1360 gram |
| besturingssysteem | Windows 10 Home |
| uitvoering | i5-6200U |
| kloksnelheid | 2,3 GHz |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 4 GB |
| resolutie beeldscherm | 1920 x 1080 |
| soort videokaart | Nee |
| soort opslagmedium | SSD |
| type schijf | SSD |
| mediastation | Nee |
| geluid | Bang & Olufsen |
| aansluitingen | Bluetooth, HDMI, WiDi, Nee |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| accu | Accu Lithium-Polymeer (LiPo) Aantal accucellen 3 Overig Energiebesparing Ja Besturingssysteem Windows 10 Home Bit variant 64 bit Gewicht 1360 gram Energievergelijking |
| EAN | 0889894356246 |
Op zoek naar HP ENVY 13-D010ND laptop? De HP ENVY 13-D010ND is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de HP ENVY 13-D010ND? De HP ENVY 13-D010ND is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de HP ENVY 13-D010ND!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de HP ENVY 13-D010ND laptop!
Is de HP ENVY 13-D010ND niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: