Op dit moment is de prijs van de Canon PIXMA IP4700 inkjet printer helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Canon PIXMA IP4700 inkjet printer bekend.
2009
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Canon |
| model | PIXMA IP4700 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2009 |
| afmetingen | 15,3 x 43,1 x 29,6 cm |
| gewicht | 5,7 kg |
| kleur apparaat | Zwart |
| kleurenprinter | Ja |
| aantal inktkleuren | 5 |
| gescheiden cartridges | Ja |
| resolutie zwart/wit | 2400 x 9600 dpi |
| resolutie kleur | 2400 x 9600 dpi |
| printsnelheid zwart/wit | 32 p/m |
| printsnelheid kleur | 28 p/m |
| eigen processor | Nee |
| lcd scherm | Nee |
| printen/bewerken zonder pc | Nee |
| fotosoftware meegeleverd | Ja |
| cd/dvd printen | Ja |
| maximale papierformaat | A4 |
| dubbelzijdig printen | Ja |
| randloos printen | Ja |
| papiercapaciteit | 150 vel |
| papierinvoer | cassette |
| aansluitingen | USB 2.0 |
| geluidsniveau | 46,5 dB |
| stroomvoorziening | lichtnet |
| energieverbruik | 17 watt |
| besturingssysteem pc | WindowsVista / Vista SP1, WindowsXP SP2/SP3, Windows 2000 Professional SP4, MacOSX 10.3.9 - MacOSX 10.5 |
| EAN | 4960999637617 |
Op zoek naar Canon PIXMA IP4700 inkjet printer? De Canon PIXMA IP4700 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (inkjet printer) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Canon PIXMA IP4700? De Canon PIXMA IP4700 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Canon PIXMA IP4700!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Canon PIXMA IP4700 inkjet printer!
Is de Canon PIXMA IP4700 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: