Op dit moment is de prijs van de Samsung CLX-6260FW all-in-one printer helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Samsung CLX-6260FW all-in-one printer bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Samsung |
| model | CLX-6260FW |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| afmetingen | 50,4 x 46,9 x 45,2 cm |
| gewicht | 26,7 kg |
| functies | printen, scannen, faxen, kopiëren |
| geheugenkaartlezer | Nee |
| eigen processor | Ja |
| intern geheugen | Nee |
| maximaal geheugen na uitbreiding | 1024 MB |
| lcd scherm | Nee |
| printtechnologie | laser |
| aantal inktkleuren | 4 |
| gescheiden cartridges | Ja |
| printresolutie zwart/wit | 9600 x 600 DPI |
| printresolutie kleur | 9600 x 600 DPI |
| printsnelheid zwart/wit | 24 pagina\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s per minuut |
| printsnelheid kleur | 24 pagina\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s per minuut |
| cd/dvd printen | Nee |
| dubbelzijdig printen | kopiëren, printen, scannen |
| scanmethode | flatbed & sheetfeeder |
| optische resolutie | 1200 x 1200 DPI |
| digitale resolutie | 4800 x 4800 DPI |
| transparanten-adapter | Nee |
| snelheid zwart/wit kopie | 24 p/m |
| snelheid kleuren kopie | 24 p/m |
| zoom kopiëren | 25 - 400 % |
| pictbridge | Nee |
| papiercapaciteit | 250 vel |
| papierinvoer | sheetfeeder, cassette |
| maximale papierformaat | A5, A4, A4 / letter (216 x 297 mm), legal (216 x 356 mm), A6 |
| aansluitingen | ethernet, USB 2.0, WiFi (WLAN) |
| energieverbruik | 450 watt |
| besturingssysteem | Windows XP, Linux, Mac OS X, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows Server 2008 |
| EAN | 0635753715217 |
Op zoek naar Samsung CLX-6260FW all-in-one printer? De Samsung CLX-6260FW is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (all-in-one printer) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Samsung CLX-6260FW? De Samsung CLX-6260FW is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Samsung CLX-6260FW!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Samsung CLX-6260FW all-in-one printer!
Is de Samsung CLX-6260FW niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: