Op dit moment is de prijs van de Gigaset A400 Trio telefoon helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Gigaset A400 Trio telefoon bekend.
2010
Niet leverbaar
/ 0
3
Ja
| merk | Gigaset |
| model | A400 Trio |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2010 |
| ean | 4250366816227 |
| afmetingen | 15,3 x 4,8 x 2,7 cm |
| technologie | DECT |
| draadloze toestellen | Ja |
| aantal handsets | 3 |
| aantal handsets maximaal | 4 |
| lcd verlicht | Ja |
| verlichte toetsen | Ja |
| beltonen | monofoon |
| telefoonboek | 80 nummers |
| gesprekstijds | 20 uur |
| standbytijd | 220 uur |
| bereik_binnenhuis | 50 m |
| bereik_buitenshuis | 300 m |
| nummerherkenning | Ja |
| terugbelgeheugen | 10 nummers |
| speakerfunctie | Ja |
| gesprekstijdweergave | Ja |
| voicemailindicatie | Ja |
| intercomfunctie | Ja |
| babyfoon | Nee |
| intern doorverbinden | Ja |
Op zoek naar Gigaset A400 Trio telefoon? De Gigaset A400 Trio is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (telefoon) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Gigaset A400 Trio? De Gigaset A400 Trio is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Gigaset A400 Trio!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Gigaset A400 Trio telefoon!
Is de Gigaset A400 Trio niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: