Op dit moment is de prijs van de Gigaset A220 telefoon helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Gigaset A220 telefoon bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
1
Ja
| merk | Gigaset |
| model | A220 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| ean | 4250366825502 |
| afmetingen | 15,1 x 4,7 x 3,1 cm |
| technologie | DECT |
| draadloze toestellen | Ja |
| aantal handsets | 1 |
| aantal handsets maximaal | 4 |
| lcd verlicht | Ja |
| verlichte toetsen | Ja |
| beltonen | polyfoon |
| telefoonboek | 80 nummers |
| gesprekstijds | 18 uur |
| standbytijd | 200 uur |
| bereik_binnenhuis | 50 m |
| bereik_buitenshuis | 300 m |
| nummerherkenning | Ja |
| terugbelgeheugen | 10 nummers |
| speakerfunctie | Ja |
| gesprekstijdweergave | Ja |
| voicemailindicatie | Nee |
| intercomfunctie | Nee |
| babyfoon | Nee |
| intern doorverbinden | Nee |
Op zoek naar Gigaset A220 telefoon? De Gigaset A220 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (telefoon) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Gigaset A220? De Gigaset A220 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Gigaset A220!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Gigaset A220 telefoon!
Is de Gigaset A220 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: