Op dit moment is de prijs van de Gigaset C610 telefoon helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Gigaset C610 telefoon bekend.
2011
Niet leverbaar
/ 0
1
Ja
| merk | Gigaset |
| model | C610 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2011 |
| ean | 4250366821696 |
| afmetingen | 14,9 x 4,9 x 2,8 cm |
| technologie | DECT |
| draadloze toestellen | Ja |
| aantal handsets | 1 |
| aantal handsets maximaal | 6 |
| lcd verlicht | Ja |
| verlichte toetsen | Ja |
| beltonen | polyfoon |
| telefoonboek | 150 nummers |
| gesprekstijds | 12 uur |
| standbytijd | 180 uur |
| bereik_binnenhuis | 50 m |
| bereik_buitenshuis | 300 m |
| nummerherkenning | Ja |
| terugbelgeheugen | 20 nummers |
| speakerfunctie | Ja |
| gesprekstijdweergave | Ja |
| voicemailindicatie | Nee |
| intercomfunctie | Nee |
| babyfoon | Nee |
| intern doorverbinden | Nee |
Op zoek naar Gigaset C610 telefoon? De Gigaset C610 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (telefoon) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Gigaset C610? De Gigaset C610 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Gigaset C610!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Gigaset C610 telefoon!
Is de Gigaset C610 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: