Op dit moment is de prijs van de Gigaset Gigaset S820A telefoon helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Gigaset Gigaset S820A telefoon bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
1
Ja
| merk | Gigaset |
| model | Gigaset S820A |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| ean | 4250366829074 |
| afmetingen | 15,4 x 5,4 x 2,9 cm |
| technologie | DECT |
| draadloze toestellen | Ja |
| aantal handsets | 1 |
| aantal handsets maximaal | 6 |
| lcd verlicht | Ja |
| verlichte toetsen | Ja |
| beltonen | polyfoon |
| telefoonboek | 500 nummers |
| gesprekstijds | 20 uur |
| standbytijd | 250 uur |
| bereik_binnenhuis | 50 m |
| bereik_buitenshuis | 300 m |
| nummerherkenning | Ja |
| terugbelgeheugen | 20 nummers |
| speakerfunctie | Ja |
| gesprekstijdweergave | Ja |
| voicemailindicatie | Ja |
| intercomfunctie | Nee |
| babyfoon | Nee |
| intern doorverbinden | Nee |
Op zoek naar Gigaset Gigaset S820A telefoon? De Gigaset Gigaset S820A is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (telefoon) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Gigaset Gigaset S820A? De Gigaset Gigaset S820A is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Gigaset Gigaset S820A!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Gigaset Gigaset S820A telefoon!
Is de Gigaset Gigaset S820A niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: