Op dit moment is de prijs van de Sharp PG-D3050W beamer helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Sharp PG-D3050W beamer bekend.
2010
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Sharp |
| model | PG-D3050W |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2010 |
| ean | 4974019661230 |
| Afmetingen | 7,9 x 30 x 23,6 cm |
| Vermogen | 250 watt |
| Lampduur | 2000 uur |
| Lichtopbrengst | 3000 lumen |
| Zoom | handmatig |
| Scherpstellen | handmatig |
| Beeldverhouding | (native) 16:10 |
| Contrast ratio | 2000 :1 |
| Standaardresolutie | 1280 x 800 (WXGA) |
| Ingangen | BNC, mini D-sub15, LAN (RJ45), RS-232C, S-Video, USB, mini-jack 3.5 mm, HDMI |
| Projectietechniek | DLP |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Energieverbruik | 322 watt |
Op zoek naar Sharp PG-D3050W beamer? De Sharp PG-D3050W is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (beamer) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Sharp PG-D3050W? De Sharp PG-D3050W is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Sharp PG-D3050W!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Sharp PG-D3050W beamer!
Is de Sharp PG-D3050W niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: