Op dit moment is de prijs van de OPTOMA DH1017 beamer helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de OPTOMA DH1017 beamer bekend.
2014
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | OPTOMA |
| model | DH1017 |
| introductie | 2014 |
| ean | 5060059049370 |
| Afmetingen | 10,4 x 32,6 x 25,4 cm |
| Vermogen | 310 watt |
| Lampduur | 2500 uur |
| Lichtopbrengst | 4200 lumen |
| Zoomverhouding | 1.2:1 |
| Zoom | verhouding 1.2:1 |
| Scherpstellen | handmatig |
| Beeldverhouding | (native) 16:9 |
| 3D | Ja |
| Standaardresolutie | 1080p (1920x1080) |
| Projectieafstand | 1.2 - 12 m |
| Ingangen | RCA (composiet), LAN (RJ45), S-Video, USB, VGA, HDMI, RS-232 ports, nee |
| Projectietechniek | DLP |
| Geluidsniveau | 28 dB |
| Afstandsbediening | Ja |
| Energieverbruik | 320 watt |
Op zoek naar OPTOMA DH1017 beamer? De OPTOMA DH1017 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (beamer) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de OPTOMA DH1017? De OPTOMA DH1017 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de OPTOMA DH1017!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de OPTOMA DH1017 beamer!
Is de OPTOMA DH1017 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: