Op dit moment is de prijs van de Optoma EW330e beamer helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Optoma EW330e beamer bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Optoma |
| model | EW330e |
| status | beschikbaar |
| ean | 5060059044597 |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Afmetingen | 6,4 x 20,6 x 15,6 cm |
| Vermogen | 165 watt |
| Lampduur | 4000 uur |
| Lichtopbrengst | 2200 Lumen |
| Zoomverhouding | 1,1 |
| Zoom | verhouding 1,1 |
| Scherpstellen | handmatig |
| Beeldverhouding | (native) 16:10 |
| Contrast ratio | 2000 :1 |
| Standaardresolutie | WXGA (1280 x 800) |
| Maximale resolutie | HDTV (1920 x 1080) |
| HD ready | Ja |
| Projectiemethode | opzicht |
| Projectieformaat | 0,7 - 9,1 m |
| Projectieafstand | 1 - 12 m |
| Keystone correctie horizontaal | Nee |
| Keystone correctie verticaal | Ja |
| Ingangssignaal video | PAL, PAL-M, PAL-N, SECAM, NTSC, NTSC 4.43 |
| Ingangen | mini D-sub15, RCA (composiet), S-Video, USB type B, HDMI |
| Projectietechniek | DLP |
| Geluidsniveau | 31 dB |
| Afstandsbediening | Ja |
| Interne luidspreker | Nee |
| Energieverbruik | 165 watt |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
Op zoek naar Optoma EW330e beamer? De Optoma EW330e is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (beamer) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Optoma EW330e? De Optoma EW330e is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Optoma EW330e!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Optoma EW330e beamer!
Is de Optoma EW330e niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: