Op dit moment is de prijs van de Canon EF 24-105mm F/4.0 L USM iS + EW-83H (zonneka objectieven helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Canon EF 24-105mm F/4.0 L USM iS + EW-83H (zonneka objectieven bekend.
2005
Niet leverbaar
/ 0
groothoek-zoom
24 - 105 mm
| merk | Canon |
| model | EF 24-105mm F/4.0 L USM iS + EW-83H (zonneka |
| introductie | 2005 |
| ean | 8032976025116 |
| afmetingen | 8,4 x 8,4 x 10,7 cm |
| gewicht | 670 gram |
| filtermaat | 77 mm |
| brandpunt | 24 - 105 mm |
| 35 mm equivalent | 24 - 105 mm |
| kleinste brandpunt | 24 mm |
| grootste brandpunt | 105 mm |
| lenstype | groothoek-zoom |
| zoomtype | draaizoom |
| lensconstructie | 18/13 |
| aantal lamellen | 8 |
| maximale beeldvergroting | 0,23 x |
| kortste scherpstelafstand | 0,45 m |
| Interne scherpstelling (IF) | Nee |
| USM | Ja |
| beeldstabilisatie | Ja |
| beeldstabilisatie stops | 3 |
| zonnekap inbegrepen | Ja |
| etui inbegrepen | Ja |
Op zoek naar Canon EF 24-105mm F/4.0 L USM iS + EW-83H (zonneka objectieven? De Canon EF 24-105mm F/4.0 L USM iS + EW-83H (zonneka is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (objectieven) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Canon EF 24-105mm F/4.0 L USM iS + EW-83H (zonneka? De Canon EF 24-105mm F/4.0 L USM iS + EW-83H (zonneka is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Canon EF 24-105mm F/4.0 L USM iS + EW-83H (zonneka!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Canon EF 24-105mm F/4.0 L USM iS + EW-83H (zonneka objectieven!
Is de Canon EF 24-105mm F/4.0 L USM iS + EW-83H (zonneka niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: