Op dit moment is de prijs van de Canon EF 50mm f/2.5 Compact Macro objectieven helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Canon EF 50mm f/2.5 Compact Macro objectieven bekend.
2005
Niet leverbaar
/ 0
macro
50 mm
| merk | Canon |
| model | EF 50mm f/2.5 Compact Macro |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2005 |
| ean | 4960999213637 |
| gewicht | 280 gram |
| kleur | Zwart |
| lensvatting | Canon |
| filtermaat | 52 mm |
| brandpunt | 50 mm |
| 35 mm equivalent | 50 mm |
| kleinste brandpunt | 50 mm |
| grootste brandpunt | 50 mm |
| lenstype | macro |
| geschikt voor | full frame, analoog |
| beeldhoek | 40°, 27°, 46° ° |
| lensconstructie | 9/8 |
| kleinste diafragma | 32 |
| grootste diafragma | 2,5 |
| aantal lamellen | 6 |
| maximale beeldvergroting | 0,50 x |
| kortste scherpstelafstand | 0,23 m |
| Interne scherpstelling (IF) | Nee |
| USM | Nee |
| beeldstabilisatie | Nee |
| zonnekap inbegrepen | Nee |
| etui inbegrepen | Ja |
Op zoek naar Canon EF 50mm f/2.5 Compact Macro objectieven? De Canon EF 50mm f/2.5 Compact Macro is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (objectieven) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Canon EF 50mm f/2.5 Compact Macro? De Canon EF 50mm f/2.5 Compact Macro is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Canon EF 50mm f/2.5 Compact Macro!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Canon EF 50mm f/2.5 Compact Macro objectieven!
Is de Canon EF 50mm f/2.5 Compact Macro niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: