Op dit moment is de prijs van de Canon EF-S 60mm 1:2.8 Macro USM objectieven helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Canon EF-S 60mm 1:2.8 Macro USM objectieven bekend.
2005
Niet leverbaar
/ 0
macro
60 mm
| merk | Canon |
| model | EF-S 60mm 1:2.8 Macro USM |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2005 |
| ean | 4960999271255 |
| afmetingen | 7,3 x 7,3 x 7 cm |
| gewicht | 335 gram |
| kleur | Zwart |
| lensvatting | Canon |
| filtermaat | 52 mm |
| brandpunt | 60 mm |
| 35 mm equivalent | 96 mm |
| kleinste brandpunt | 96 mm |
| grootste brandpunt | 96 mm |
| lenstype | macro |
| lens voor systeemcamera | Nee |
| geschikt voor | APS-C |
| beeldhoek | 20°40\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' • 14°10\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' • 24°30\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' ° |
| lensconstructie | 12/8 |
| kleinste diafragma | 32 |
| grootste diafragma | 2,8 |
| aantal lamellen | 7 |
| maximale beeldvergroting | 1:1 x |
| kortste scherpstelafstand | 0,2 m |
| Interne scherpstelling (IF) | Nee |
| USM | Ja |
| beeldstabilisatie | Nee |
| zonnekap inbegrepen | Ja |
| etui inbegrepen | Ja |
Op zoek naar Canon EF-S 60mm 1:2.8 Macro USM objectieven? De Canon EF-S 60mm 1:2.8 Macro USM is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (objectieven) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Canon EF-S 60mm 1:2.8 Macro USM? De Canon EF-S 60mm 1:2.8 Macro USM is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Canon EF-S 60mm 1:2.8 Macro USM!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Canon EF-S 60mm 1:2.8 Macro USM objectieven!
Is de Canon EF-S 60mm 1:2.8 Macro USM niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: