Op dit moment is de prijs van de Canon EF 16-35mm 1:2.8L USM II objectieven helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Canon EF 16-35mm 1:2.8L USM II objectieven bekend.
2007
Niet leverbaar
/ 0
groothoek-zoom
16 - 35 mm
| merk | Canon |
| model | EF 16-35mm 1:2.8L USM II |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2007 |
| ean | 4960999416632 |
| gewicht | 635 gram |
| kleur | Zwart |
| lensvatting | Canon |
| filtermaat | 82 mm |
| brandpunt | 16 - 35 mm |
| lenstype | groothoek-zoom |
| zoomtype | draaizoom |
| geschikt voor | full frame, analoog |
| beeldhoek | 98° - 54°, 74°10\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' - 38°, 108°10\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' - 63° ° |
| lensconstructie | 14/10 |
| kleinste diafragma | 22 |
| grootste diafragma | 2,8 |
| aantal lamellen | 7 |
| maximale beeldvergroting | 0,22 x |
| kortste scherpstelafstand | 0,28 m |
| Interne scherpstelling (IF) | Nee |
| USM | Ja |
| beeldstabilisatie | Nee |
| zonnekap inbegrepen | Ja |
| etui inbegrepen | Ja |
Op zoek naar Canon EF 16-35mm 1:2.8L USM II objectieven? De Canon EF 16-35mm 1:2.8L USM II is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (objectieven) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Canon EF 16-35mm 1:2.8L USM II? De Canon EF 16-35mm 1:2.8L USM II is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Canon EF 16-35mm 1:2.8L USM II!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Canon EF 16-35mm 1:2.8L USM II objectieven!
Is de Canon EF 16-35mm 1:2.8L USM II niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: