Op dit moment is de prijs van de Canon EF 24mm f/2.8 IS USM objectieven helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Canon EF 24mm f/2.8 IS USM objectieven bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
groothoek
24 mm
| merk | Canon |
| model | EF 24mm f/2.8 IS USM |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| ean | 4960999845753 |
| afmetingen | 6,8 x 6,8 x 5,6 cm |
| gewicht | 280 gram |
| filtermaat | 58 mm |
| brandpunt | 24 mm |
| kleinste brandpunt | 38 mm |
| grootste brandpunt | 38 mm |
| lenstype | groothoek |
| lensconstructie | 11/9 |
| kleinste diafragma | 22 |
| grootste diafragma | 2,8 |
| aantal lamellen | 7 |
| maximale beeldvergroting | 0,23 x |
| kortste scherpstelafstand | 0,2 m |
| USM | Ja |
| beeldstabilisatie | Ja |
| beeldstabilisatie stops | 4 |
| zonnekap inbegrepen | Ja |
| etui inbegrepen | Ja |
| overig | Objectief met een snel maximaal diafragma van f/2.8 - ideaal voor landschappen, reisreportages en documentaires. |
Op zoek naar Canon EF 24mm f/2.8 IS USM objectieven? De Canon EF 24mm f/2.8 IS USM is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (objectieven) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Canon EF 24mm f/2.8 IS USM? De Canon EF 24mm f/2.8 IS USM is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Canon EF 24mm f/2.8 IS USM!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Canon EF 24mm f/2.8 IS USM objectieven!
Is de Canon EF 24mm f/2.8 IS USM niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: