FSCR 90411 | € 429.00 | direct leverbaar
| Bekijk product |
?
v.a. €429.00
/ 0
?
?
| merk | Whirlpool |
| model | FSCR90411 wasmachine |
| ean | 8003437262418 |
| afmetingen | (H x B x D) 85,00 x 59,50 x 61,00 cm |
| kleur | wit |
| soort | voorlader |
| wasresultaat | A |
| droogresultaat | B |
| restvochtpercentage | 53 % |
| energieklasse | A+++ |
| waterverbruik per cyclus | 0 liter |
| beladingherkenning | Ja |
| spoelstop | Nee |
| waterbeveiliging | Ja |
| vulopening | 0,00 cm |
| warmwateraansluiting | Nee |
| deurscharnier | links |
| inbouw | Nee |
| aansluitwaarde | 1,82 kW |
| gewicht | 73,00 kg |
Op zoek naar Whirlpool FSCR90411 wasmachine wasmachine? De Whirlpool FSCR90411 wasmachine is op dit moment verkrijgbaar vanaf €429.00. Ben je op zoek naar de beste prijs of aanbiedingen voor de Whirlpool FSCR90411 wasmachine? Bekijk alle prijzen. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Whirlpool FSCR90411 wasmachine? De Whirlpool FSCR90411 wasmachine is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Whirlpool FSCR90411 wasmachine!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Whirlpool FSCR90411 wasmachine wasmachine!
Is de Whirlpool FSCR90411 wasmachine niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: