Op dit moment is de prijs van de WHIRLPOOL WBE 34112 W koelkasten helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de WHIRLPOOL WBE 34112 W koelkasten bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
A++
226 liter
| merk | WHIRLPOOL |
| model | WBE 34112 W |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| ean | 8003437897450 |
| sku | - |
| afmetingen | 189,5 x 59,5 x 64 cm |
| plaatsing | vrijstaand |
| kleuren | wit |
| vriesgedeelte | Ja |
| soort koelkast | upside-down / koelvriescombinatie |
| energieklasse | A++ |
| energieverbruik | 231 kWh |
| energiebesparing | Ja |
| geluidniveau | 39 dB |
| omgevingstemperatuur | 16 °C |
| omgevingstemperatuur | 43 °C |
| inhoud koelruimte | 226 liter |
| superkoelen | Nee |
| ontdooisysteem | Nee |
| aantal plateaus | 4 |
| aantal groenteladen | 1 |
| nul graden zone | Nee |
| liggend flessenrek | Nee |
| minibar | Nee |
| luchtcirculatie | Ja |
| aantal regelingen | 1 |
| aantal compressoren | 1 |
| positie vriesruimte | onder |
| inhoud vriesruimte | 113 liter |
| aantal vriesvakken | 3 |
| ijs | Nee |
| vriesvermogen | 4,5 kg/dag |
| ster aanduiding | **** |
| bewaartijd geen stroom | 24 uur |
| no frost | Nee |
| supervriezen | Nee |
| gewicht | 63 kg |
Op zoek naar WHIRLPOOL WBE 34112 W koelkast? De WHIRLPOOL WBE 34112 W is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (koelkasten) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de WHIRLPOOL WBE 34112 W? De WHIRLPOOL WBE 34112 W is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de WHIRLPOOL WBE 34112 W!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de WHIRLPOOL WBE 34112 W koelkast!
Is de WHIRLPOOL WBE 34112 W niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: