Op dit moment is de prijs van de Electrolux EN3400AOW koelkasten helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Electrolux EN3400AOW koelkasten bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
A+
208 liter
| merk | Electrolux |
| model | EN3400AOW |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| ean | 7332543173969 |
| sku | - |
| afmetingen | 175,4 x 59,5 x 65,8 cm |
| plaatsing | vrijstaand |
| kleuren | wit |
| vriesgedeelte | Ja |
| soort koelkast | upside-down / koelvriescombinatie |
| energieklasse | A+ |
| energieverbruik | 274 kWh |
| energiebesparing | Nee |
| geluidniveau | 40 dB |
| omgevingstemperatuur | 10 °C |
| omgevingstemperatuur | 38 °C |
| inhoud koelruimte | 208 liter |
| superkoelen | Nee |
| ontdooisysteem | Ja |
| aantal plateaus | 4 |
| aantal groenteladen | 1 |
| nul graden zone | Nee |
| liggend flessenrek | Ja |
| minibar | Nee |
| uitrijdbare kelderwagen | Nee |
| aantal regelingen | 1 |
| aantal compressoren | 1 |
| positie vriesruimte | onder |
| inhoud vriesruimte | 92 liter |
| aantal vriesvakken | 2 |
| ijs | Nee |
| vriesvermogen | 4 kg/dag |
| ster aanduiding | **** |
| bewaartijd geen stroom | 20 uur |
| no frost | Nee |
| supervriezen | Nee |
| gewicht | 67 kg |
Op zoek naar Electrolux EN3400AOW koelkast? De Electrolux EN3400AOW is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (koelkasten) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Electrolux EN3400AOW? De Electrolux EN3400AOW is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Electrolux EN3400AOW!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Electrolux EN3400AOW koelkast!
Is de Electrolux EN3400AOW niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: