Op dit moment is de prijs van de Samsung RB29FERNBWW koelkasten helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Samsung RB29FERNBWW koelkasten bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
A+++
188 liter
| merk | Samsung |
| model | RB29FERNBWW |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| ean | 8806085436503 |
| sku | - |
| afmetingen | 178 x 59,5 x 66,8 cm |
| plaatsing | vrijstaand |
| kleuren | wit |
| vriesgedeelte | Ja |
| soort koelkast | upside-down / koelvriescombinatie |
| energieklasse | A+++ |
| energiebesparing | Ja |
| omgevingstemperatuur | 10 °C |
| omgevingstemperatuur | 43 °C |
| inhoud koelruimte | 188 liter |
| ontdooisysteem | Ja |
| aantal plateaus | 3 |
| aantal groenteladen | 2 |
| liggend flessenrek | Ja |
| minibar | Nee |
| uitrijdbare kelderwagen | Nee |
| luchtcirculatie | Ja |
| aantal compressoren | 1 |
| positie vriesruimte | onder |
| inhoud vriesruimte | 98 liter |
| aantal vriesvakken | 3 |
| ijs | Nee |
| ster aanduiding | **** |
| bewaartijd geen stroom | 24 uur |
| no frost | Ja |
| gewicht | 63 kg |
Op zoek naar Samsung RB29FERNBWW koelkast? De Samsung RB29FERNBWW is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (koelkasten) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Samsung RB29FERNBWW? De Samsung RB29FERNBWW is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Samsung RB29FERNBWW!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Samsung RB29FERNBWW koelkast!
Is de Samsung RB29FERNBWW niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: