C 3525-20 | € 649.00 | direct leverbaar
| Bekijk product |
?
v.a. €649.00
/ 0
A++
221 liter
| merk | Liebherr |
| model | C 3525-20 |
| ean | 4016803031352 |
| sku | C 3525 |
| afmetingen | 181,7 x 60 x 62,5 cm |
| plaatsing | vrijstaand |
| kleuren | wit |
| soort koelkast | upside-down / koelvriescombinatie |
| energieklasse | A++ |
| geluidniveau | 39 dB |
| inhoud koelruimte | 221 liter |
| ontdooisysteem | Ja |
| aantal plateaus | 4 |
| aantal groenteladen | 2 |
| nul graden zone | Nee |
| liggend flessenrek | Ja |
| positie vriesruimte | onder |
| inhoud vriesruimte | 88 liter |
| aantal vriesvakken | 3 |
| vriesvermogen | 12 kg/dag |
| ster aanduiding | **** |
| bewaartijd geen stroom | 28 uur |
| gewicht | 71 kg |
Op zoek naar Liebherr C 3525-20 koelkast? De Liebherr C 3525-20 is op dit moment verkrijgbaar vanaf €649.00. Ben je op zoek naar de beste prijs of aanbiedingen voor de Liebherr C 3525-20? Bekijk alle prijzen. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Liebherr C 3525-20? De Liebherr C 3525-20 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Liebherr C 3525-20!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Liebherr C 3525-20 koelkast!
Is de Liebherr C 3525-20 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: