EXQUISIT KS17-4RVA++ kopen | € 367.84 + €7.95 verzendkosten | 0
| Bekijk product |
?
v.a. €367.84
/ 0
A++
130 liter
| merk | EXQUISIT |
| model | KS17-4RVA++ |
| ean | 8717202127023 |
| sku | KS17-4RVA++ |
| afmetingen | 85 x 55 x 58 cm |
| plaatsing | vrijstaand |
| kleuren | wit |
| energieklasse | A++ |
| energieverbruik | 92 kWh |
| geluidniveau | 40 dB |
| inhoud koelruimte | 130 liter |
| ontdooisysteem | Ja |
| gewicht | 30,5 kg |
Op zoek naar EXQUISIT KS17-4RVA++ koelkast? De EXQUISIT KS17-4RVA++ is op dit moment verkrijgbaar vanaf €367.84. Ben je op zoek naar de beste prijs of aanbiedingen voor de EXQUISIT KS17-4RVA++? Bekijk alle prijzen. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de EXQUISIT KS17-4RVA++? De EXQUISIT KS17-4RVA++ is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de EXQUISIT KS17-4RVA++!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de EXQUISIT KS17-4RVA++ koelkast!
Is de EXQUISIT KS17-4RVA++ niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: