Op dit moment is de prijs van de Electrolux EN3400AOX koelkasten helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Electrolux EN3400AOX koelkasten bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
A+
223 liter
| merk | Electrolux |
| model | EN3400AOX |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| ean | 7332543173976 |
| sku | - |
| afmetingen | 175,4 x 59,5 x 65,8 cm |
| plaatsing | vrijstaand |
| kleuren | grijs |
| vriesgedeelte | Ja |
| soort koelkast | upside-down / koelvriescombinatie |
| energieklasse | A+ |
| energieverbruik | 274 kWh |
| energiebesparing | Nee |
| geluidniveau | 40 dB |
| omgevingstemperatuur | 10 °C |
| omgevingstemperatuur | 38 °C |
| inhoud koelruimte | 223 liter |
| superkoelen | Nee |
| ontdooisysteem | Ja |
| aantal plateaus | 5 |
| aantal groenteladen | 2 |
| nul graden zone | Nee |
| liggend flessenrek | Ja |
| minibar | Nee |
| uitrijdbare kelderwagen | Nee |
| aantal regelingen | 1 |
| aantal compressoren | 1 |
| positie vriesruimte | onder |
| inhoud vriesruimte | 92 liter |
| aantal vriesvakken | 3 |
| ijs | Nee |
| vriesvermogen | 4 kg/dag |
| ster aanduiding | **** |
| bewaartijd geen stroom | 20 uur |
| no frost | Nee |
| supervriezen | Nee |
| gewicht | 66 kg |
Op zoek naar Electrolux EN3400AOX koelkast? De Electrolux EN3400AOX is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (koelkasten) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Electrolux EN3400AOX? De Electrolux EN3400AOX is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Electrolux EN3400AOX!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Electrolux EN3400AOX koelkast!
Is de Electrolux EN3400AOX niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: