Op dit moment is de prijs van de Philips Saeco HD8751 koffiezetapparaten helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Philips Saeco HD8751 koffiezetapparaten bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Philips |
| model | Saeco HD8751 |
| status | beschikbaar |
| ean | 8710103680123 |
| kleur | zwart |
| afmetingen | 34 x 44 x 25,6 cm |
| gewicht | 8 kg |
| soort koffiezetapparaat | koffiebonen |
| soort_koffie | espresso |
| aantal kopjes | 2 |
| volautomatisch | ja (koffie+melk) |
| melkreservoir | Nee |
| stoompijpje | Ja |
| piston | Nee |
| koffiesterkte instelbaar | Ja |
| maalgraad instelbaar | Ja |
| bonenreservoir | 300 gram |
| waterreservoir | 1,5 liter |
| warmhoudplaat kopjes | Nee |
| display | Ja |
| standby | Ja |
| koffie uitloop | verticaal verstelbaar |
| zetgroep uitneembaar | Ja |
| bezinkselreservoir afneembaar | Ja |
| aantal uitlooppijpjes | 2 |
| heet water functie | Nee |
| auto ontkalkingsysteem | Ja |
| pompdruk | 15 bar |
| aansluitwaarde | 1900 watt |
Op zoek naar Philips Saeco HD8751 koffiezetapparaat? De Philips Saeco HD8751 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (koffiezetapparaten) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Philips Saeco HD8751? De Philips Saeco HD8751 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Philips Saeco HD8751!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Philips Saeco HD8751 koffiezetapparaat!
Is de Philips Saeco HD8751 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: