Op dit moment is de prijs van de Jura Ena Micro 5 - Zilver koffiezetapparaten helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Jura Ena Micro 5 - Zilver koffiezetapparaten bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Jura |
| model | Ena Micro 5 - Zilver |
| ean | 7610917136285 |
| kleur | zilver, zwart |
| afmetingen | (H x B x D) 32,30 x 23,00 x 44,50 cm |
| gewicht | 8,90 kg |
| soort koffiezetapparaat | Soort apparaat |
| soort_koffie | koffie, espresso |
| aantal kopjes | 2 |
| volautomatisch | ja (koffie) |
| melkreservoir | Nee |
| piston | Nee |
| waterhoeveelheid instelbaar | Ja |
| koffiesterkte instelbaar | Ja |
| bonenreservoir | 125 gram |
| display | Ja |
| koffie uitloop | verticaal verstelbaar |
| bezinkselreservoir afneembaar | Ja |
| aantal uitlooppijpjes | 2 |
| heet water functie | Nee |
| auto ontkalkingsysteem | Ja |
| pompdruk | 15 bar |
| aansluitwaarde | 1450 watt |
Op zoek naar Jura Ena Micro 5 - Zilver koffiezetapparaat? De Jura Ena Micro 5 - Zilver is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (koffiezetapparaten) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Jura Ena Micro 5 - Zilver? De Jura Ena Micro 5 - Zilver is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Jura Ena Micro 5 - Zilver!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Jura Ena Micro 5 - Zilver koffiezetapparaat!
Is de Jura Ena Micro 5 - Zilver niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: