Op dit moment is de prijs van de Magimix 11422EXPRESSOFI koffiezetapparaten helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Magimix 11422EXPRESSOFI koffiezetapparaten bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Magimix |
| model | 11422EXPRESSOFI |
| ean | 3519280114224 |
| kleur | chroom |
| afmetingen | (H x B x D) 30,00 x 37,00 x 24,00 cm |
| gewicht | 7,70 kg |
| soort koffiezetapparaat | Soort apparaat |
| soort_koffie | koffie, espresso, cappuccino |
| aantal kopjes | 10 |
| stoompijpje | Ja |
| display | Nee |
| pompdruk | 19 bar |
Op zoek naar Magimix 11422EXPRESSOFI koffiezetapparaat? De Magimix 11422EXPRESSOFI is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (koffiezetapparaten) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Magimix 11422EXPRESSOFI? De Magimix 11422EXPRESSOFI is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Magimix 11422EXPRESSOFI!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Magimix 11422EXPRESSOFI koffiezetapparaat!
Is de Magimix 11422EXPRESSOFI niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: