GN 1923-22 | € 499.00 | direct leverbaar
| Bekijk product |
2013
v.a. €499.00
/ 0
?
?
| merk | Liebherr |
| model | GN1923-22 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| ean | 4016803021018 |
| sku | GN1923-22 |
| afmetingen | 125 x 60 x 63 cm |
| kleur | wit |
| model | kast |
| onderbouw | Nee |
| energieklasse | A+ |
| energieverbruik (per jaar) | 249 kWh |
| energiekosten (per jaar) | 57,27 euro |
| energiebesparing | Nee |
| netto inhoud | 151 liter |
| invriesvermogen | 15 kg/dag |
| steraanduiding | **** |
| aantal diepvriesladen | 5 |
| waarvan snelvriesladen | 5 |
| automatisch ontdooisysteem | Ja |
| etage_frost | Ja |
| no frost | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 24 uur |
| minimale omgevingstemperatuur | 10 °C |
| maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| thermostaatknop | Ja |
| supervriezen | Ja |
| dooiwaterafvoer | Nee |
| ice dispenser | Nee |
| geluidsniveau | 42 dB |
Op zoek naar Liebherr GN1923-22 vriezer? De Liebherr GN1923-22 is op dit moment verkrijgbaar vanaf €499.00. Ben je op zoek naar de beste prijs of aanbiedingen voor de Liebherr GN1923-22? Bekijk alle prijzen. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Liebherr GN1923-22? De Liebherr GN1923-22 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Liebherr GN1923-22!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Liebherr GN1923-22 vriezer!
Is de Liebherr GN1923-22 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: