Op dit moment is de prijs van de HP 460-P030ND desktop pc helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de HP 460-P030ND desktop pc bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
1000 GB
8 GB
| merk | HP |
| model | 460-P030ND |
| model kast | onboard videochip Intel® HD Graphics 530 |
| besturingssysteem | Windows 10 Home |
| uitvoering | i5-6400T |
| intern geheugen | 8 GB |
| type intern geheugen | Intern geheugen 8 GB Opslagmedia Opslagcapaciteit |
| soort videokaart | videokaart, onboard |
| model videokaart | nee |
| opslagcapaciteit | 1000 GB |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, HDMI, USB 2.0, WiFi |
| EAN | 0190780085547 |
Op zoek naar HP 460-P030ND desktop pc? De HP 460-P030ND is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (desktop pc) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de HP 460-P030ND? De HP 460-P030ND is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de HP 460-P030ND!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de HP 460-P030ND desktop pc!
Is de HP 460-P030ND niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: