Op dit moment is de prijs van de Dell Latitude E5530 (5530-3677) laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Dell Latitude E5530 (5530-3677) laptop bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
15,6 inch
4 GB
| merk | Dell |
| model | Latitude E5530 (5530-3677) |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 3,3 x 38,8 x 25,1 cm |
| gewicht | 2380 gram |
| besturingssysteem | Windows 7 Professional |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i3 |
| uitvoering | i3-2350M |
| kloksnelheid | 2,30 GHz |
| intern geheugen | 4 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 8 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 15,6 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | onboard videochip |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 320 GB |
| snelheid | 5400 rpm |
| mediastation | DVD recorder |
| aansluitingen | Bluetooth, ethernet, Gigabit ethernet, HDMI, USB 2.0, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| PC card | Nee |
| EAN | 5397063263677 |
Op zoek naar Dell Latitude E5530 (5530-3677) laptop? De Dell Latitude E5530 (5530-3677) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Dell Latitude E5530 (5530-3677)? De Dell Latitude E5530 (5530-3677) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Dell Latitude E5530 (5530-3677)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Dell Latitude E5530 (5530-3677) laptop!
Is de Dell Latitude E5530 (5530-3677) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: