Op dit moment is de prijs van de Acer Aspire S3-391-53314G52add laptop helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Acer Aspire S3-391-53314G52add laptop bekend.
2012
Niet leverbaar
/ 0
13,3 inch
4 GB
| merk | Acer |
| model | Aspire S3-391-53314G52add |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2012 |
| soort laptop | laptop PC |
| afmetingen | 1,8 x 32,3 x 21,8 cm |
| gewicht | 1400 gram |
| besturingssysteem | Windows 7 Home Premium |
![]() processorEen processor is de rekenchip van het apparaat. Deze chip is de belangrijkste chip, en maakt alle berekeningen die nodig zijn om het apparaat zijn functies te laten uitvoeren. type processor |
Intel Core i5 |
| uitvoering | i5-3317U |
| kloksnelheid | 1,70 GHz |
| intern geheugen | 4 GB |
| maximaal intern geheugen | (bij 64-bit) 4 GB |
| type beeldscherm | LED |
| formaat beeldscherm | 13,3 inch |
| resolutie beeldscherm | 1366 x 768 |
| soort videokaart | onboard videochip |
| videogeheugen | 128 MB |
| soort opslagmedium | HDD (Harde Schijf) |
| type schijf | harddisk |
| opslagcapaciteit | 500 GB |
| mediastation | Nee |
| geluid | HD Audio |
| aansluitingen | Bluetooth, HDMI, USB 3.0, Wireless LAN |
| ingebouwde webcam | Ja |
| ingebouwde microfoon | Ja |
| toetsenbordindeling | qwerty |
| expressCard slot | Nee |
| PC card | Nee |
| accu | Lithium-Polymeer |
| accuduur | 5,5 uur |
| EAN | 4712196135676 |
Op zoek naar Acer Aspire S3-391-53314G52add laptop? De Acer Aspire S3-391-53314G52add is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laptop) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Acer Aspire S3-391-53314G52add? De Acer Aspire S3-391-53314G52add is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Acer Aspire S3-391-53314G52add!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Acer Aspire S3-391-53314G52add laptop!
Is de Acer Aspire S3-391-53314G52add niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: