Op dit moment is de prijs van de Lexmark C746dn laser printer helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Lexmark C746dn laser printer bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Lexmark |
| model | C746dn |
| status | beschikbaar |
| afmetingen | (H x B x D) 45,5 x 43,5 x 40 cm |
| gewicht | 29,7 kg |
| kleurenprinter | Ja |
| resolutie zwart/wit | 1200 x 1200 dpi |
| resolutie kleur | 1200 x 1200 dpi |
| printsnelheid zwart/wit | 33 p/m |
| printsnelheid kleur | 33 p/m |
| eigen processor | Ja |
| geheugen | 512 MB |
| maximaal geheugen | 1536 MB |
| maandelijks afdrukvolume | 85000 pagina\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\'s |
| papiercapaciteit | 650 vel |
| papierinvoer | papierlade |
| aansluitingen | ethernet, usb 2.0 |
| geluidsniveau | 54 dB |
| energieverbruik | 535 watt |
| EAN | 0734646348812 |
Op zoek naar Lexmark C746dn laser printer? De Lexmark C746dn is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (laser printer) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Lexmark C746dn? De Lexmark C746dn is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Lexmark C746dn!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Lexmark C746dn laser printer!
Is de Lexmark C746dn niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: