Op dit moment is de prijs van de Apple iPad 2 64GB Wifi + 3G Wit (MC984NF/A) tablet helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Apple iPad 2 64GB Wifi + 3G Wit (MC984NF/A) tablet bekend.
2011
Niet leverbaar
/ 0
9,7 inch capacitief touchscreen, multitouch
613 gram
| merk | Apple |
| model | iPad 2 64GB Wifi + 3G Wit (MC984NF/A) |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2011 |
| ean | 0885909471553 |
| afmetingen | 24,1 x 18,6 x 0,9 cm |
| gewicht | 613 gram |
| processor | Apple A5 |
| processorsnelheid | 1 GHz dual-core |
| opslagcapaciteit | 64 GB |
| type opslag | Flash geheugen, Solid State Disk |
| geheugenkaartlezer | Nee |
| beeldscherm afmetingen | 9,7 inch capacitief touchscreen, multitouch |
| beeldscherm resolutie | 1024 x 768 pixels (XGA) (132 pixels per inch (ppi)) |
| beeldschermverlichting | led |
| webcam | Ja |
| microfoon | Ja |
| speaker | Mono |
| connectiviteit | Bluetooth (met A2DP ondersteuning), hoofdtelefoon, WiFi (802.11g,n), 3G |
| mobiel | UMTS (3G), HSDPA (3.5G), GSM, EDGE (2.75G), HSUPA (3.75G) |
| simslot | ja, Micro SIM |
| gps | A-GPS |
| accelerometer | Ja |
| lichtsensor | Ja |
| accu | Lithium-Polymeer 25 Wh |
| accuduur | 10 uur |
| besturingssysteem | iOS 4.3 |
Op zoek naar Apple iPad 2 64GB Wifi + 3G Wit (MC984NF/A) tablet? De Apple iPad 2 64GB Wifi + 3G Wit (MC984NF/A) is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (tablet) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Apple iPad 2 64GB Wifi + 3G Wit (MC984NF/A)? De Apple iPad 2 64GB Wifi + 3G Wit (MC984NF/A) is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Apple iPad 2 64GB Wifi + 3G Wit (MC984NF/A)!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Apple iPad 2 64GB Wifi + 3G Wit (MC984NF/A) tablet!
Is de Apple iPad 2 64GB Wifi + 3G Wit (MC984NF/A) niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: