Op dit moment is de prijs van de Philips CD2901W telefoon helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Philips CD2901W telefoon bekend.
2011
Niet leverbaar
/ 0
1
Ja
| merk | Philips |
| model | CD2901W |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2011 |
| ean | 8712581613358 |
| technologie | DECT |
| draadloze toestellen | Ja |
| aantal handsets | 1 |
| aantal handsets maximaal | 4 |
| lcd verlicht | Ja |
| verlichte toetsen | Ja |
| beltonen | polyfoon |
| telefoonboek | 100 nummers |
| gesprekstijds | 17 uur |
| standbytijd | 250 uur |
| bereik_binnenhuis | 50 m |
| bereik_buitenshuis | 300 m |
| nummerherkenning | Ja |
| terugbelgeheugen | 20 nummers |
| speakerfunctie | Ja |
| voicemailindicatie | Ja |
| intercomfunctie | Ja |
Op zoek naar Philips CD2901W telefoon? De Philips CD2901W is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (telefoon) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Philips CD2901W? De Philips CD2901W is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Philips CD2901W!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Philips CD2901W telefoon!
Is de Philips CD2901W niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: