Op dit moment is de prijs van de Siemens Gigaset C300A telefoon helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Siemens Gigaset C300A telefoon bekend.
2010
Niet leverbaar
/ 0
1
Ja
| merk | Siemens |
| model | Gigaset C300A |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2010 |
| ean | 4250366815572 |
| afmetingen | 15,1 x 4,9 x 2,6 cm |
| technologie | DECT |
| draadloze toestellen | Ja |
| aantal handsets | 1 |
| aantal handsets maximaal | 4 |
| lcd verlicht | Ja |
| verlichte toetsen | Ja |
| beltonen | polyfoon |
| telefoonboek | 250 nummers |
| gesprekstijds | 20 uur |
| standbytijd | 300 uur |
| bereik_binnenhuis | 50 m |
| bereik_buitenshuis | 300 m |
| nummerherkenning | Ja |
| terugbelgeheugen | 10 nummers |
| speakerfunctie | Ja |
| gesprekstijdweergave | Ja |
| intercomfunctie | Ja |
| babyfoon | Nee |
| intern doorverbinden | Ja |
Op zoek naar Siemens Gigaset C300A telefoon? De Siemens Gigaset C300A is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (telefoon) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Siemens Gigaset C300A? De Siemens Gigaset C300A is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Siemens Gigaset C300A!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Siemens Gigaset C300A telefoon!
Is de Siemens Gigaset C300A niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: