Op dit moment is de prijs van de Epson EB-420 beamer helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Epson EB-420 beamer bekend.
2011
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Epson |
| model | EB-420 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2011 |
| ean | 8715946495651 |
| Afmetingen | 10,5 x 34,5 x 27,7 cm |
| Vermogen | 200 watt |
| Lichtopbrengst | 2500 Lumen |
| Zoom | digitaal |
| Scherpstellen | handmatig |
| Beeldverhouding | (native) 4:3 |
| Contrast ratio | 3000 :1 |
| 3D | Nee |
| Standaardresolutie | XGA (1024 x 768) |
| HD ready | Ja |
| Ingangen | Component (YPbPr), RCA (composiet), LAN (RJ45), S-Video, USB, USB type B, VGA, mini-jack 3.5 mm, HDMI |
| Uitgangen | VGA, mini-jack 3.5 mm |
| Projectietechniek | LCD |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Afstandsbediening | Ja |
| Interne luidspreker | Ja |
| Energieverbruik | 283 watt |
Op zoek naar Epson EB-420 beamer? De Epson EB-420 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (beamer) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Epson EB-420? De Epson EB-420 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Epson EB-420!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Epson EB-420 beamer!
Is de Epson EB-420 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: