EPSON EB-W04 kopen | € 429.01 | D1
| Bekijk product | |
EB-W04 | € 449.00 | direct leverbaar
| Bekijk product | |
EPSON EB-W04 kopen | € 475.00 | 1 werkdag
| Bekijk product |
2015
v.a. €429.01
/ 0
?
?
| merk | EPSON |
| model | EB-W04 |
| introductie | 2015 |
| ean | 8715946552293 |
| Afmetingen | 7,7 x 29,7 x 23,4 cm |
| Vermogen | 200 watt |
| Lampduur | 5000 uur |
| Lichtopbrengst | 3000 lumen |
| Zoomverhouding | 1.2:1 |
| Zoom | verhouding 1.2:1 |
| Scherpstellen | handmatig |
| Beeldverhouding | (native) 16:10 |
| Contrast ratio | 15000:1 |
| 3D | Nee |
| Standaardresolutie | WXGA (1280x800) |
| Projectieafstand | 02.1.68 - 2 m |
| Ingangen | RCA (composiet), S-Video, USB, VGA, HDMI, RS-232 ports, nee |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Afstandsbediening | Ja |
| Interne luidspreker | Ja |
| Energieverbruik | 277 watt |
Op zoek naar EPSON EB-W04 beamer? De EPSON EB-W04 is op dit moment verkrijgbaar vanaf €429.01. Ben je op zoek naar de beste prijs of aanbiedingen voor de EPSON EB-W04? Bekijk alle prijzen. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de EPSON EB-W04? De EPSON EB-W04 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de EPSON EB-W04!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de EPSON EB-W04 beamer!
Is de EPSON EB-W04 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: