Op dit moment is de prijs van de Optoma ML1000 beamer helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Optoma ML1000 beamer bekend.
2013
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | Optoma |
| model | ML1000 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2013 |
| ean | 5060059048830 |
| Afmetingen | 4,8 x 27 x 17 cm |
| Type | LED |
| Lampduur | 20000 uur |
| Lichtopbrengst | 1000 lumen |
| Dual lamp | Nee |
| Zoom | handmatig |
| Scherpstellen | handmatig |
| Beeldverhouding | (native) 16:10 |
| Contrast ratio | 15000 :1 |
| 3D | Ja |
| Standaardresolutie | WXGA (1280x800) |
| HD ready | Ja |
| Projectiemethode | opzicht |
| Projectieformaat | 0,43 - 2,54 m |
| Projectieafstand | 0,52 - 3 m |
| Keystone correctie horizontaal | Ja |
| Keystone correctie verticaal | Ja |
| Ingangssignaal video | PAL, SECAM, NTSC |
| Ingangen | RCA (composiet), RS-232C, USB, VGA, mini-jack 3.5 mm, HDMI, SD-kaartslot |
| Uitgangen | mini-jack 3.5 mm |
| Geluidsniveau | 30 dB |
| Afstandsbediening | Ja |
| Interne luidspreker | Ja |
| Energieverbruik | 145 watt |
Op zoek naar Optoma ML1000 beamer? De Optoma ML1000 is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (beamer) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Optoma ML1000? De Optoma ML1000 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Optoma ML1000!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Optoma ML1000 beamer!
Is de Optoma ML1000 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: