Op dit moment is de prijs van de OPTOMA DH1011i beamer helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de OPTOMA DH1011i beamer bekend.
2015
Niet leverbaar
/ 0
?
?
| merk | OPTOMA |
| model | DH1011i |
| introductie | 2015 |
| ean | 5055387629448 |
| Afmetingen | 10,2 x 31,5 x 22,4 cm |
| Vermogen | 190 watt |
| Lampduur | 4000 uur |
| Lichtopbrengst | 3200 lumen |
| Dual lamp | Nee |
| Zoomverhouding | 1.1:1 |
| Zoom | verhouding 1.1:1 |
| Beeldverhouding | (native) 16:9 |
| Contrast ratio | 18000:1 |
| 3D | Ja |
| Standaardresolutie | 1080p (1920x1080) |
| Projectieafstand | 1.5 - 10 m |
| Keystone correctie verticaal | Ja |
| Ingangen | USB, VGA, HDMI, RS-232 ports, nee |
| Projectietechniek | DLP |
| Geluidsniveau | 29 dB |
| Afstandsbediening | Ja |
| Interne luidspreker | Ja |
| Energieverbruik | 233 watt |
Op zoek naar OPTOMA DH1011i beamer? De OPTOMA DH1011i is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (beamer) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de OPTOMA DH1011i? De OPTOMA DH1011i is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de OPTOMA DH1011i!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de OPTOMA DH1011i beamer!
Is de OPTOMA DH1011i niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: