Op dit moment is de prijs van de Tokina AT-X DX 14-20mm F/2.0 Nikon objectieven helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Tokina AT-X DX 14-20mm F/2.0 Nikon objectieven bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
14 - 20 mm
| merk | Tokina |
| model | AT-X DX 14-20mm F/2.0 Nikon |
| ean | 4961607634400 |
| gewicht | 725 gram |
| filtermaat | 82 mm |
| brandpunt | 14 - 20 mm |
| lensconstructie | 13/11 |
| kortste scherpstelafstand | 0 m |
Op zoek naar Tokina AT-X DX 14-20mm F/2.0 Nikon objectieven? De Tokina AT-X DX 14-20mm F/2.0 Nikon is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (objectieven) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Tokina AT-X DX 14-20mm F/2.0 Nikon? De Tokina AT-X DX 14-20mm F/2.0 Nikon is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Tokina AT-X DX 14-20mm F/2.0 Nikon!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Tokina AT-X DX 14-20mm F/2.0 Nikon objectieven!
Is de Tokina AT-X DX 14-20mm F/2.0 Nikon niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: