Op dit moment is de prijs van de Tokina 12-28mm F/4.0 AT-X Pro DX Nikon objectieven helaas niet bekend.
Op dit moment zijn geen prijzen voor de Tokina 12-28mm F/4.0 AT-X Pro DX Nikon objectieven bekend.
?
Niet leverbaar
/ 0
?
12 - 28 mm
| merk | Tokina |
| model | 12-28mm F/4.0 AT-X Pro DX Nikon |
| ean | 4961607696675 |
| afmetingen | 8,4 x 8,4 x 9,0 cm |
| gewicht | 530 gram |
| filtermaat | 77 mm |
| brandpunt | 12 - 28 mm |
| 35 mm equivalent | 18 - 42 mm |
| kleinste brandpunt | 18 mm |
| grootste brandpunt | 42 mm |
| lensconstructie | 14/12 |
| aantal lamellen | 9 |
| zonnekap inbegrepen | Ja |
Op zoek naar Tokina 12-28mm F/4.0 AT-X Pro DX Nikon objectieven? De Tokina 12-28mm F/4.0 AT-X Pro DX Nikon is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (objectieven) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Tokina 12-28mm F/4.0 AT-X Pro DX Nikon? De Tokina 12-28mm F/4.0 AT-X Pro DX Nikon is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Tokina 12-28mm F/4.0 AT-X Pro DX Nikon!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Tokina 12-28mm F/4.0 AT-X Pro DX Nikon objectieven!
Is de Tokina 12-28mm F/4.0 AT-X Pro DX Nikon niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: