Miele PW 5065 LP ED kopen | € 3749.79 | 1-2 werkdagen
| Bekijk product |
2015
v.a. €3749.79
/ 0
?
1400 RPM
| merk | Miele |
| model | PW 5065 LP ED |
| introductie | 2015 |
| ean | 4002513915242 |
| afmetingen | (H x B x D) 85,00 x 59,50 x 70,00 cm |
| kleur | roestvrijstaal |
| soort | voorlader |
| toerental | 1400 RPM |
| restvochtpercentage | 49 % |
| balanssysteem | Ja |
| wasprogramma aantal | 18 |
| display | Ja |
| uitgestelde start | Ja |
| resttijdind icatie | Ja |
| warmwateraansluiting | Nee |
| inbouw | Ja |
| geluidniveau wassen | 52 dB |
| geluidniveau centrifugeren | 71 dB |
Op zoek naar Miele PW 5065 LP ED wasmachine? De Miele PW 5065 LP ED is op dit moment verkrijgbaar vanaf €3749.79. Ben je op zoek naar de beste prijs of aanbiedingen voor de Miele PW 5065 LP ED? Bekijk alle prijzen. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Miele PW 5065 LP ED? De Miele PW 5065 LP ED is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Miele PW 5065 LP ED!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Miele PW 5065 LP ED wasmachine!
Is de Miele PW 5065 LP ED niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: