Sluit XBeoordeel MIELE Compact C1 EcoLine

Om de gebruikers van de site kwalitatieve reviews te garanderen vragen wij uw mail-adres in te vullen. Op deze manier kunnen wij garanderen dat de reviews goed van kwaliteit zijn.

Persoonlijke gegevens worden niet weergegeven op de site. Alleen de gebruikersnaam wordt op de site weergegeven.

MIELE Compact C1 EcoLine

MIELE Compact C1 EcoLine

Product niet verkrijgbaar

Op dit moment is de prijs van de MIELE Compact C1 EcoLine stofzuiger helaas niet bekend.

Bekijk alternatieven

Reviews

Er zijn nog geen reviews geplaatst.

geen beoordelingen

Plaats review

Prijzen en beschikbaarheid

Op dit moment zijn geen prijzen voor de MIELE Compact C1 EcoLine stofzuiger bekend.

Specificaties

  • Introductie

    ?

  • Prijs

    Niet leverbaar

  • Beoordeling

    / 0

  • ?

  • ?

merk MIELE
model Compact C1 EcoLine
soort stofzuiger slede
nat / droog droog
geluidsniveau 77 dB
stofopvang Stofopvang
soort zuigbuis telescoop
actieradius 9 m
snoerlengte 5,50 m
sku 10142430, COMPACTC1ECOLINEMANGOROOD800W
ean 4002515591512

Op zoek naar MIELE Compact C1 EcoLine stofzuiger? De MIELE Compact C1 EcoLine is op dit moment niet verkrijgbaar, het product (stofzuiger) is verouderd of binnenkort pas leverbaar. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de MIELE Compact C1 EcoLine? De MIELE Compact C1 EcoLine is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de MIELE Compact C1 EcoLine!

0 reviews voor MIELE Compact C1 EcoLine

Er zijn nog geen reviews geplaatst.

Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de MIELE Compact C1 EcoLine stofzuiger!

Nog geen reviews

Vergelijkbaar met de MIELE Compact C1 EcoLine

Is de MIELE Compact C1 EcoLine niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten:

Miele Swing H1 Ecoline

Miele Swing H1 Ecoline...
v.a. €139.00
MIELE Complete C1 Tango Blue E

MIELE Complete C1 Tango Blue E...
v.a. €159.00
MIELE Blizzard CX1 Excellence

MIELE Blizzard CX1 Excellence ...
v.a. €329.00