WHIRLPOOL ARG 862/A++ S kopen | € 399.00 | Voor 22:00 uur besteld, morgen in huis.
| Bekijk product | |
WHIRLPOOL ARG 862/A++ S kopen | € 399.00 | 1 tot 2 werkdagen
| Bekijk product |
?
v.a. €399.00
/ 0
A++
172 liter
| merk | WHIRLPOOL |
| model | ARG 862/A++ S |
| ean | 8003437040474 |
| sku | ARG 862/A++ S |
| afmetingen | 122,00 x 55,70 x 55,00 cm |
| kleuren | roestvrijstaal |
| energieklasse | A++ |
| energieverbruik | 177 kWh |
| energiebesparing | Ja |
| geluidniveau | 36 dB |
| inhoud koelruimte | 172 liter |
| aantal plateaus | 4 |
| vriesruimte apart regelbaar | Nee |
| aantal compressoren | 1 |
| positie vriesruimte | boven |
| inhoud vriesruimte | 18 liter |
| vriesvermogen | 2,00 kg/dag |
| bewaartijd geen stroom | 12,0 uur |
| dooiwaterafvoer | Nee |
| no frost | Nee |
| nismaat hoogte | 1225 mm |
| nismaat diepte | 550 mm |
| gewicht | 42,00 kg |
Op zoek naar WHIRLPOOL ARG 862/A++ S koelkast? De WHIRLPOOL ARG 862/A++ S is op dit moment verkrijgbaar vanaf €399.00. Ben je op zoek naar de beste prijs of aanbiedingen voor de WHIRLPOOL ARG 862/A++ S? Bekijk alle prijzen. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de WHIRLPOOL ARG 862/A++ S? De WHIRLPOOL ARG 862/A++ S is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de WHIRLPOOL ARG 862/A++ S!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de WHIRLPOOL ARG 862/A++ S koelkast!
Is de WHIRLPOOL ARG 862/A++ S niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: