SW8 AM1Q W | € 429.00 | direct leverbaar
| Bekijk product |
2014
v.a. €429.00
/ 0
A+
363 liter
| merk | Whirlpool |
| model | 850531611400 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2014 |
| ean | 8003437898785 |
| sku | WME 3621 W |
| afmetingen | 187,5 x 59,5 x 63,0 cm |
| plaatsing | vrijstaand |
| kleuren | wit |
| energieklasse | A+ |
| energieverbruik | 145 kWh |
| energiebesparing | Nee |
| geluidniveau | 38 dB |
| omgevingstemperatuur | 0 °C |
| omgevingstemperatuur | 0 °C |
| inhoud koelruimte | 363 liter |
| nul graden zone | nvt liter |
| superkoelen | Ja |
| aantal plateaus | 6 |
| nul graden zone | Ja |
| liggend flessenrek | Nee |
| luchtcirculatie | Ja |
| aantal regelingen | 1 |
| aantal compressoren | 1 |
| inhoud vriesruimte | 0,0 liter |
| vriesvermogen | 0 kg/dag |
| bewaartijd geen stroom | 0 uur |
| no frost | Nee |
| supervriezen | Nee |
| gewicht | 62 kg |
Op zoek naar Whirlpool 850531611400 koelkast? De Whirlpool 850531611400 is op dit moment verkrijgbaar vanaf €429.00. Ben je op zoek naar de beste prijs of aanbiedingen voor de Whirlpool 850531611400? Bekijk alle prijzen. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Whirlpool 850531611400? De Whirlpool 850531611400 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Whirlpool 850531611400!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Whirlpool 850531611400 koelkast!
Is de Whirlpool 850531611400 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: