GNP 2313-21 | € 599.00 | direct leverbaar
| Bekijk product |
2014
v.a. €599.00
/ 0
?
?
| merk | Liebherr |
| model | GNP2313-21 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2014 |
| ean | 4016803028079 |
| sku | - |
| afmetingen | 144,7 x 60 x 63 cm |
| kleur | wit |
| model | kast |
| energieklasse | A++ |
| energieverbruik (per jaar) | 207 kWh |
| energiekosten (per jaar) | 47,61 euro |
| energiebesparing | Ja |
| netto inhoud | 188 liter |
| invriesvermogen | 16 kg/dag |
| steraanduiding | **** |
| aantal diepvriesladen | 6 |
| automatisch ontdooisysteem | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 24 uur |
| minimale omgevingstemperatuur | 10 °C |
| maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| supervriezen | Ja |
| geluidsniveau | 41 dB |
Op zoek naar Liebherr GNP2313-21 vriezer? De Liebherr GNP2313-21 is op dit moment verkrijgbaar vanaf €599.00. Ben je op zoek naar de beste prijs of aanbiedingen voor de Liebherr GNP2313-21? Bekijk alle prijzen. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Liebherr GNP2313-21? De Liebherr GNP2313-21 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Liebherr GNP2313-21!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Liebherr GNP2313-21 vriezer!
Is de Liebherr GNP2313-21 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: