GN 2723-21 | € 649.00 | direct leverbaar
| Bekijk product |
2011
v.a. €649.00
/ 0
?
?
| merk | Liebherr |
| model | GN2723-21 |
| status | beschikbaar |
| introductie | 2011 |
| ean | 4016803138303 |
| sku | GN2723-21 |
| afmetingen | 164,4 x 60 x 63 cm |
| kleur | wit |
| model | kast |
| onderbouw | Nee |
| energieklasse | A+ |
| energieverbruik (per jaar) | 288,4 kWh |
| energiekosten (per jaar) | 66,33 euro |
| energiebesparing | Nee |
| netto inhoud | 224 liter |
| invriesvermogen | 18 kg/dag |
| steraanduiding | **** |
| aantal diepvriesladen | 7 |
| waarvan snelvriesladen | 7 |
| automatisch ontdooisysteem | Ja |
| etage_frost | Ja |
| low frost | Nee |
| no frost | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 43 uur |
| minimale omgevingstemperatuur | 10 °C |
| maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| thermostaatknop | Ja |
| supervriezen | Ja |
| dooiwaterafvoer | Nee |
Op zoek naar Liebherr GN2723-21 vriezer? De Liebherr GN2723-21 is op dit moment verkrijgbaar vanaf €649.00. Ben je op zoek naar de beste prijs of aanbiedingen voor de Liebherr GN2723-21? Bekijk alle prijzen. Bekijk alle specificaties en producteigenschappen. Benieuwd naar wat andere consumenten vinden van de Liebherr GN2723-21? De Liebherr GN2723-21 is op dit moment nog niet beoordeeld. Plaats zelf als eerste een review en laat andere consumenten met jouw beoordeling weten wat je ervaring is met de Liebherr GN2723-21!
Er zijn nog geen reviews geplaatst.
Plaats als eerste een beoordeling en laat andere consumenten weten wat jou ervaring is met de Liebherr GN2723-21 vriezer!
Is de Liebherr GN2723-21 niet helemaal de die je zoekt? Bekijk ook eens onderstaande vergelijkbare producten: